Yalı Atış Poligonu

Türkiye’de yasalara ve yönetmeliklere uygun olarak bir poligon açmanın ne kadar maliyetli ve teferruatlı olduğunu şahsımız olarak tecrübe edindik. Kaliteli, güvenilir bir hizmet vermenin yanında, müşterilerimizin güvenliği için mühendis, profesör, her iş kalemi için alanında uzman çalışanlar ve tecrübeli yönetim kadromuzdan oluşan bir ARGE ekibini kurduk ve çok ciddi bir çalışma prensibiyle yola koyulduk.Ülke genelinde 23’e yakın atış poligonu mevcut. 80 milyonluk bir ülkenin ciddi bir açığını gözeterek bu sektöre adım atma kararı aldık. Adana ili ve çevresi için yatırım yapmamızın amacı ise ARGE çalışanlarımızın araştırmaları sonucunda poligon kullanım ücretleri ve firmaların tekel oluşundan ötürü fiyatlarda kontrolsüz ve denetimsiz bir artış olduğunu, alınan güvenlik önlemlerinin yetersiz olduğunu ve kullanılan malzemelerin yenilenmesinin zor ve zahmetli olduğundan ötürü göz ardı edilebildiğini gözlemledik. Biz Yalı Atış Poligonu olarak bu eksiklikleri görüp, değerlendirip yatırım yapma kararı aldık.01.01.2018 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlayan poligonumuz Dünya’dan ve Türkiye’den her kurum ve kuruluş için Tabanca Atıcılık Sporu, Hobi Amaçlı Tabanca Atıcılığı, Kapalı Alan Atıcılık Kursları, Dizi ve Film Çekimleri, Özel Güvenlik Eğitimi veren kuruluşlar, Kamu çalışanlarının atış talimleri, kendi ruhsatlı silahıyla atış yapmak isteyen kişiler ve daha birçok kuruluş ve şahısların talebini karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.Sorularınızın cevaplarını sık sorulan sorularda bulabilirsiniz.

Silah kullanımının kötü bir alışkanlık olmadığına inanıyoruz ve herkesin ailesiyle birlikte gelip atış yapabileceğini göstermek istiyoruz. Yalı Atış Poligonu yönetimi ve ekip arkadaşları hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Güvenlik tedbirlerinin üst düzeyde olduğu, inovatif fikirli, sorumlu ve ilkeli duruşumuzla bölgemizde lider ve öncü atış poligonu olmak.
yalı atış poligon

Hakkımızda

Yalı Atış Poligonu; 01.01.2018 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlayan poligonumuz Dünya’dan ve Türkiye’den her kurum ve kuruluş için Tabanca Atıcılık Sporu, Hobi Amaçlı Tabanca Atıcılığı, Kapalı Alan Atıcılık Kursları, Dizi ve Film Çekimleri, Özel Güvenlik Eğitimi veren kuruluşlar, Kamu çalışanlarının atış talimleri, kendi ruhsatlı silahıyla atış yapmak isteyen kişiler ve daha birçok kuruluş ve şahısların talebini karşılamak üzere hizmet vermekteyiz.

İletişim

Sarıçam Mh. Kozan Cd. No:222/A Yüreğir/Adana (Ayaz Eğitim Kurumları Yanı)

0322 321 16 16

0505 397 05 20